Wadima

Historia

Firma Wadima została założona w 1994 roku w Zielonce k. Warszawy jako mały zakład zatrudniający w początkowym okresie 20 osób. Ukierunkowanie na zaspakajanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz wsłuchiwanie się w ich gust umożliwiły firmie dynamiczny rozwój.

Opis 1

W pierwszych latach produkcja skoncentrowana była na wyrobach z czystej bawełny. Z konsekwencją jednak rozwijano zarówno technologię jak i asortyment produkcji, budowano sieć dystrybucji krajowej. Działania te doprowadziły do powstania w 1996 roku drugiego zakładu produkcyjnego w Krzywdzie (powiat łukowski).

Opis 2
Opis 3

Kolejne lata przynosiły szybki rozwój firmy w każdym wymiarze. Powstawały nowe innowacyjne kolekcje, wdrażano do produkcji nowoczesne technologie, zwiększano zatrudnienie, powstał kolejny zakład produkcyjny w Adamowie.
Wszystko to było możliwe dzięki szybko rosnącej grupie stałych klientów ceniących jakość i komfort użytkowania produktów Wadimy. W 1999 r. centrala firmy została przeniesiona do nowego, większego budynku mieszczącego się w Zielonce przy ul. Prymasa St. Wyszyńskiego.

Lata 2000 – 2005 to okres zdobywania rynków zagranicznych. Firma zbudowała silną pozycję w europejskich krajach, a eksport stał się jednym z silnych motorów wzrostu.
Bardzo istotną częścią codziennej pracy firmy jest dbałość o wysoką jakość w każdym wymiarze działalności przedsiębiorstwa. W latach 2003 – 2005 opracowano i wdrożono System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, a w sierpniu 2005 r. firma otrzymała odpowiedni Certyfikat Jakości.
W roku 2008 został rozpoczęty w Wadimie proces wdrażania zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP. System ten ma zapewnić sprawniejszą realizację procesów produkcyjnych oraz przyczynić się do jeszcze wyższego poziomu obsługi klientów firmy.
Opis 4

Ostatnie lata przyniosły istotne zmiany w zakresie dystrybucji i sprzedaży Bielizny WADIMA. Zespół handlowców firmy pozyskał do współpracy liczną grupę sklepów bieliźniarskich. Rozpoczęto też budowę sieci własnych sklepów firmowych.

Opis 5
Opis 6

Bieliznę marki WADIMA można teraz kupić w ponad 2000 sklepów na terenie całej Polski. Zapraszamy też do sieci sklepów firmowych liczącej już 38 punktów i stale rozbudowywanej o nowe jednostki.

Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.