Wadima

Polityka Jakości

Od powstania firmy Wadima jakość stanowiła wyznacznik codziennej pracy. Jakość w Wadimie to bardzo szerokie pojęcie, to nie tylko dbałość o staranne wykonanie i trwałość wyrobów, ale również ich komfort, stopień zaspokojenia potrzeb klienta, zgodność z oczekiwaniami. Ważnym wymiarem jakości jest też jakość zarządzania, w szczególności w aspekcie poziomu satysfakcji klienta ze współpracy z firmą.

Aby skuteczniej pracować i kontrolować jakość w 2003 roku podjęto decyzję o opracowaniu i wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Wdrażanie systemu firma rozpoczęła od listopada 2003 roku, a potwierdzeniem jego funkcjonowania jest Certyfikat Jakości, który został przyznany firmie w sierpniu 2005 roku.

We wrześniu 2009 firma otrzymała certyfikat zgodności SZJ z nową normą ISO 9001:2008. Wdrożone i stale utrzymywane procedury postępowania zgodne z normą ISO 9001:2008 gwarantują sprawne funkcjonowanie wewnętrznych procedur ze szczególnym naciskiem na:
  • natychmiastową reakcję w kontaktach z klientem,
  • otwartość na wszelkie spostrzeżenia i sugestie, ciągłe doskonalenie.

W dniu 10 maja 2004 roku została opracowana przez Zarząd i Kierownictwo firmy następująca polityka jakości:

„Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym i dostarczającym na rynek bieliznę damską, męską i dziecięcą. Dążymy do zapewnienia satysfakcji klienta przez oferowanie wyrobów o wysokiej jakości, po konkurencyjnych cenach zgodnie z obowiązującymi trendami mody i wymaganiami określonymi w normach i przepisach. Działania swoje opieramy na zasadzie: „jakość jest codziennością nie celem”.

Aby osiągnąć powyższy cel zobowiązujemy się:
  • stale doskonalić jakość wytwarzanych przez nas wyrobów i działania
  • być czujnym na potrzeby rynku i nieustannie monitorować zadowolenie klientów
  • dbać o rozwój naszych pracowników i podnosić ich kwalifikacje
  • stale doskonalić system zarządzania jakością.”

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 jest skutecznie utrzymywany i stale doskonalony, a jego funkcjonowanie oceniane jako przynoszące wiele korzyści zarówno firmie jak i jej klientom.

 

 
Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.