Wadima
Aktualności
  • 30 września 2012

    Textillegprom 2013 - Międzynarodowe Targi Tekstyliów i Przemysłu Lekkiego

    W dniach 25-28.09.2012 r w Moskwie odbyły się Targi Textillegprom 2013 - Międzynarodowe Targi Tekstyliów i Przemysłu Lekkiego. Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąc także nas. W ciągu kilku dni nasze stoisko odwiedziło ponad 200 osób. Wsród odwiedzających byli przedstawiciele 35 miast z różnych regionów Rosji, ale również z Białorusi i Kazachstanu.

    więcej
Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.