Aktualności

Lublin

28 czerwca 2019
Serdecznie zapraszamy do naszego nowego Sklepu Firmowego w Lublinie przy ulicy Grażyny 14A. W ofercie szeroki wybór bielizny damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej oraz odzieży damskiej prosto od polskiego producenta, w doskonałej jakości oraz umiarkowanych cenach. Specjalnie dla Państwa obniżyliśmy ceny o 20% od ceny na metce. Promocja z okazji otwarcia trwa do 4.07.2019r. Zapraszamy!
Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.