Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu sprzedażowego dla klientów hurtowych- Październik 2018

19 października 2018

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło nam poinformować o zakończeniu pierwszej edycji Konkursu Sprzedażowego dla klientów hurtowych.

Konkurs realizowany był w II kategoriach. Kategoria I - rywalizacja procentowa, polegająca na uzyskaniu najwyższego przyrostu procentowego w zakupach oraz kategoria II - rywalizacja kwotowa, polegająca na jak największym przyroście kwotowym w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Szczegółowe wyniki konkursu oraz listę laureatów znajdą Państwo na stronie konkursowej: www.konkurs.wadima.pl oraz poniżej:

KONKURS WADIMA – LAUREACI

Kategoria 1 – VOUCHER WYCIECZKOWY:

SKLEP WIELOBRANŻOWY BARBARA KOZERA ANNOPOL

Kategoria 2 – NAGRODY RZECZOWE:

MI-MA Michał Makar Warszawa

LEMA – Małgorzata Jezierska Wrocław

Sklep Odzieżowy "Słoneczko" Dariusz Makurat Gdynia

F.H.U. Daniela Jurkiewicz Przysucha

Tadeusz Czerwiński F.H.U. PICTI Kraków

Dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.